Antrenör ve Sporcu Gelişim Semineri / GAZİANTEP


Federasyonumuzun Sutopu Antrenör ve Sporcu Gelişim Semineri aşağıda belirtilen program çerçevesinde 30 Mayıs - 01 Haziran tarihleri arasında Gaziantep ilinde yapılacaktır.

SEMİNERİN YERİ

GAZİANTEP

Şehitkamil Belediyesi Alleben Yüzme Havuzu

KURS HOCASI

Hakan ŞAHBAZ

TARİH

SAAT

KONU

30.05.2019

09:00 - 14:00

Yoğun antrenman yöntemleri ve uygulamalı eğitim

31.05.2019

09:00 - 14:00

Yoğun antrenman yöntemleri ve uygulamalı eğitim

01.06.2019

09:00 - 14:00

Yoğun antrenman yöntemleri ve uygulamalı eğitim

Kayıt için son başvuru tarihi 29 Mayıs 2019 (mesai bitimine kadar)

Bilindiği üzere, 2016 yılından itibaren Federasyonumuz Yönetim Kurulu kararı ile Antrenör Yetiştirme Kursları Federasyonumuz tarafından açılmaktadır. Antrenör Eğitim Talimatı gereğince 2. Kademeden itibaren Antrenör Yetiştirme Kurslarına katılabilmek için Antrenör Gelişim Seminerlerine katılım zorunluluğu bulunmaktadır. İki seminere katılım belgesi olmayan antrenörler 2. Kademe yada 3. Kademe kurslarına alınmamaktadırlar.

NOT: Spor Genel Müdürlüğü Spor Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından 2018 yılından itibaren açılacak olan tüm antrenörlük kursları ile seminerlerin başvuruları e-Devlet sistemi üzerinden alınması kararlaştırılmış olup, e-Devlet sayfasından sırasıyla Kurumlar>Gençlik ve Spor Bakanlığı>Spor Bilgi Sistemine giriş yapılarak açılan uygulama ekranından Spor Elemanı butonuna tıklayın ardından açılacak menüde Seminer Başvurusu bölümünden adımları izleyerek başvurularınızı yapabilirsiniz.

e-Devlet üzerinden kayıt işlemi tamamlandıktan sonra katılımcının mail adresine gönderilecek referans numarası ve T.C. Kimlik Numarası kullanılarak seminer katılım ücreti olan 30,00 TL. (Otuzlira) Türkiye Ekonomi Bankası şubelerinden 290 Menü 2533 Kurum Kodu ile ödeme yapılacaktır. Ödemeler EFT-HAVALE yolu ile kesinlikle yatırılmayacaktır. Yatırılan seminer ücreti e-Devlet sistemine otomotik olarak düşecektir. Başvurunun tamamlanabilmesi için bedelin ön kayıt tarihleri içerinde yatırılması gerekmektedir. Aksi takdirde seminer başvurunuza e-Devlet üzerinden onay verilmeyip başvurunuz kabul edilmeyecektir.

Diğer Haberler