Antrenör Vize Gelişim Semineri / ANTALYA


Federasyonumuzun 2018 - 2019 sezonu Faaliyet Programında yer alan ''ANTRENÖR VİZE GELİŞİM SEMİNERİ'' 23 Kasım 2018 tarihinde Antalya'da yapılacaktır.

BAŞVURU, KAYIT VE KABUL İŞLEMLERİ

Spor Genel Müdürlüğü Spor Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından 2018 yılı içerisinde açılacak olan tüm antrenörlük kursları ile seminerlerin başvuruları e-devlet sistemi üzerinden alınması kararlaştırılmıştır.

E-devlet sayfasından sırasıyla Kurumlar > Gençlik ve Spor Bakanlığı > Spor Bilgi Sistemine giriş yapılarak açılan uygulama ekranından Spor Elemanı butonuna tıklayın ardından açılacak menüde Seminer Başvurusu bölümünden adımları izlenerek başvurularınızı yapabilirsiniz. 

Seminere katılacak olan Antrenörlerin 22 Kasım 2018 tarihi mesai bitimine kadar e-devlet üzerinden kayıtlarını yapmaları gerekmekte olup, e-devlet üzerinden yapılmayan başvurular geçerli sayılamayacaktır.

Kayıt işlemi için ilk olarak E-devlet üzerinden işlem yapılması gerekmektedir.

E-devlet üzerinden kayıt işlemi tamamlandıktan sonra katılımcının mail adresine gönderilecek referans numarası ve TC kimlik numarası kullanılarak Türkiye Ekonomi Bankası'na 250.00 TL. ödeme yapılacaktır. ( Türkiye Ekonomi Bankası gişelerinden 290 menü 2533 kurum kodu ile ödeme yapılacaktır.) Ödemeler EFT-HAVALE yoluyla kesinlikle yatırılmayacaktır.Yatırılan seminer ücreti e-devlet sistemine otomatik olarak düşecektir.Başvurunun tamamlanabilmesi için bedelin ön kayıt tarihleri içerisinde yatırılması gerekmektedir. Aksi takdirde seminer başvurunuza e- devlet üzerinden onay verilmeyip başvurunuz kabul edilmeyecektir.

Antrenör Vize Gelişim Semineri'ne katılmayan antrenörlerin 2018 - 2019 sezonunda görev yapmalarına izin verilmeyecektir.

YER:Muratpaşa Belediyesi Süleyman Erol Yüzme Havuzu / ANTALYA

SAAT:14:30 - 18:00

SEMİNER PROGRAMI:

Seminer Hocası:Hakan ŞAHBAZ

1- Çakılı ve çakılı müdafa vücut pozisyonu

2- Sutopunda vücut pozisyonları

* pas / sut'ta

* press te 

* 6 - 5 hücumda ve 6 - 5 müdafada

Diğer Haberler