Antrenör Vize Gelişim Semineri / ANKARA - GAZİANTEP


Federasyonumuzun 2018 - 2019 sezonu Faaliyet Programında yer alan ''ANTRENÖR VİZE GELİŞİM SEMİNERİ'' Ankara ve Gaziantep olmak üzere iki ayrı yerde yapılacaktır.

ANKARA

YER: Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Kubbealtı Seminer Salonu/ ANKARA

TARİH: 09 Kasım 2018

SAAT: 16:30 - 20:00

(Son Başvuru Tarihi: 08 Kasım 2018)

SEMİNER PROGRAMI:

Seminer Hocası: Sinan TURUNÇ

1- Çakılı ve çakılı müdafa vücut pozisyonu

2- Sutopunda vücut pozisyonları

* pas / sut'ta

* press te 

* 6 - 5 hücumda ve 6 - 5 müdafada

GAZİANTEP

YER: Şehit Kamil Kültür Merkezi /  GAZİANTEP

TARİH: 11 Kasım 2018 

SAAT: 13:30 - 17:30

(Son Başvuru Tarihi: 09 Kasım 2018)

SEMİNER PROGRAMI:

Seminer Hocası:Hakan ŞAHBAZ

1- Çakılı ve çakılı müdafa vücut pozisyonu

2- Sutopunda vücut pozisyonları

* pas / sut'ta

* press te 

* 6 - 5 hücumda ve 6 - 5 müdafada

BAŞVURU, KAYIT VE KABUL İŞLEMLERİ

Spor Genel Müdürlüğü Spor Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından 2018 yılı içerisinde açılacak olan tüm antrenörlük kursları ile seminerlerin başvuruları e-devlet sistemi üzerinden alınması kararlaştırılmıştır.

E-devlet sayfasından sırasıyla Kurumlar > Gençlik ve Spor Bakanlığı > Spor Bilgi Sistemine giriş yapılarak açılan uygulama ekranından Spor Elemanı butonuna tıklayın ardından açılacak menüde Seminer Başvurusu bölümünden adımları izlenerek başvurularınızı yapabilirsiniz. 

Seminere katılacak olan Antrenörlerin e-devlet üzerinden kayıtlarını yapmaları gerekmekte olup, e-devlet üzerinden yapılmayan başvurular geçerli sayılamayacaktır.

Kayıt işlemi için ilk olarak E-devlet üzerinden işlem yapılması gerekmektedir.

E-devlet üzerinden kayıt işlemi tamamlandıktan sonra katılımcının mail adresine gönderilecek referans numarası ve TC kimlik numarası kullanılarak Türkiye Ekonomi Bankası'na 250.00 TL.ödeme yapılacaktır. ( Türkiye Ekonomi Bankası gişelerinden 290 menü 2533 kurum kodu ile ödeme yapılacaktır.) Ödemeler EFT-HAVALE yoluyla kesinlikle yatırılmayacaktır.Yatırılan seminer ücreti e-devlet sistemine otomatik olarak düşecektir.Başvurunun tamamlanabilmesi için bedelin ön kayıt tarihleri içerisinde yatırılması gerekmektedir. Aksi takdirde seminer başvurunuza e- devlet üzerinden onay verilmeyip başvurunuz kabul edilmeyecektir.

Antrenör Vize Gelişim Seminerlerin herhangi birine katılmayan antrenörlerin 2018 - 2019 sezonunda görev yapmalarına izin verilmeyecektir.

Diğer Haberler