Minikler Sutopu Federasyon Kupası Sona Erdi

  • GENEL
  • 03.11.2017, 12:51
  • 9693 Görüntüleme

Federasyon Kupası'nın sahibi Galatasaray...

Sutopunun büyük antrenörlerinden İbrahim SULU anısına düzenlenen İBRAHİM SULU MİNİKLER SUTOPU FEDERASYON KUPASI 22 - 24 Eylül 2017 tarihleri arasında Nevşehir ilinin ev sahipliğinde geçekleştirildi.

21 kulüp ve yaklaşık 250 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen müsabakalar kulüplerin güç dengeleri göz önünde bulundurularak A ve B olmak üzere iki farklı kategoride oynatıldı. 2006, 2007 ve 2008 doğumlu sporculurın mücadele ettiği müsabakalar üç gün boyunca devam etti.

Nevşehir ili Yarı Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu'nda oynanan müsabakalara iki takımla katılan Galatasaray Spor Kulübü A ve B kategorisinde namağlup şampiyon oldu.

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa ÜNLÜLER başta olmak üzere İç Anadolu Bölgesi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürleri de minikleri yalnız bırakmayıp onların heyecanına ortak oldular. 

Turnuvanın Nevşehir ilinde yapılması çocuklarımıza farklı bir il tanıma olanağı sağladığı gibi Nevşehir halkının da sutopu branşını daha yakından tanımasına imkan sağladı.

A KATEGORİSİ SIRALAMA:

1- GALATASARAY SPOR KULÜBÜ

2- ENKA SPOR KULÜBÜ

3- BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 

MİNİKLER FEDERASYON KUPASI SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

Diğerleri

DUYURULAR

FAALİYETLER

PERSONEL OTOMASYON SİSTEMİ

ANTRENÖR SAYISI 492
HAKEM SAYISI 201
SPORCU SAYISI 5136
KULÜP SAYISI 70

PUAN DURUMU

2018 YASAKLILAR LİSTESİ

AFİŞLERİMİZ

LİNKLER

EN ÇOK OKUNANLAR